Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
MAROON 5 - Memories
Playlist
MAROON 5
Memories
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

Filmix

Filmix na Hitrádiu Orion Vám každý týden představuje novinky v kinosálech. Protože jsou filmy dobré a špatné, k těm lepším Vám vždycky ukáže cestu Markéta Rachmanová. Hitrádio je rádio, které miluje film, proto je tu Filmix!

 

Kina lákají hned na několik premiérových snímků. Těšit se můžete na animák MAXINOŽKA 2. Další skvělé dobrodružství je tady. Adamův tatínek je teď velmi slavný a chce využít svou slávu ke změně světa. Kontaktuje ho nevládní organizace, aby pomohl chránit největší přírodní rezervaci před znečištěním ropnou společností. Když táta zmizí, jeho syn, Maxinožka a jeho přátelé udělají vše, aby ho našli a zachránili.

Co by mohlo vaši rodinku taky bavit je snímek MAZEL A TAJEMSTVÍ LESA. Děti ze skautského oddílu tráví své letní prázdniny na místě, které je ukryto v horách. Tři týdny žijí jako divoši a to se jim moc líbí. Tentokrát však skauti přicházejí do svého lesa naposledy. Díky plánu těžit zde lithium.

Do kin přichází skvělá a krásná Scarlett Johansson alias Black Widow. Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila její už téměř zapomenutou minulost. Musí se proto vydat na cestu napříč celým světem. Po celou dobu jí je  v patách neúprosný zabiják, který ji chce zničit. 

Další filmové premiéry už brzy ve Filmixu na Hitrádiu Orion.