Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
COLDPLAY - Higher Power
Playlist
COLDPLAY
Higher Power
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

Inzerce

AUTOKLEVER spol. s r.o.

Autorizovaný partner ŠKODA, AUTOKLEVER Nový Jičín, přijme do svého týmu zkušeného autolakýrníka.

Pracoviště: Nový Jičín

Náplň práce: provádění kompletního procesu lakování vozidel a zajišťování přípravných prací před lakováním. Dále vyhledávání kódu barev a příprava vzorků

Očekáváme: Praxi, odbornost a profesionalitu

Nabízíme: Nástupní bonus 30 000 Kč, moderní certifikovanou lakovnu, interní vzdělávání ŠKODA AUTO. Podporu týmu.  Nástup: možný ihned.

Kontaktujte nás na tel.: 774 614 086 nebo napište na: kariera@autoklever.cz

www.autoklever.cz

Chovtrans spol.s.r.o.

Jsi řidič skupiny C + E? Přidej se do týmu rodinné firmy Chovtrans!

Nabízíme pravidelnou práci na trase Ostrava – Praha, plat 35.800,- Kč  a benefity za spotřebu a spolehlivost.

Zájemce volejte 604 298 030 – Ivo Polášek.