Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
WIZ KHALIFA & CHARLIE PUTH - See You Again
Playlist
WIZ KHALIFA & CHARLIE PUTH
See You Again
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

Zuzana Martinčík - Glacová

Zuzana Martinčík - Glacová
Kdo jsem?
 
Holka, dáma, máma, střeštidlo, lump. Zuza Muza, parťák, dříč. Jsem lvice a to mě asi dost vystihuje. Když se do něčeho zakousnu, málokdy povolím. Jsem rodinný typ, ale zároveň miluju svobodu. Taky jsem novinářka na volné noze. Kreativní, snílek. Prý švitořivě pozitivní. Někdy je mě všude moc, čímž si zřejmě vynahrazuju svou výšku (nížku).
 
Proč Hitrádio?
 
Byl to můj vůbec první zaměstnavatel. Lidé, kteří v Hitrádiu jsou … jsou prostě skvělí. A proto jsem se právě do Hitrádia, po jedenácti letech v médiích, vrátila. Srdcovka. A to fakt!
 
Co mám ráda?
 
Svou dceru! Kafe, pivo, čokoládu. Lidi kolem sebe. Oni tvoří můj život. Hory, vodu, knihy. Cestování autem, vlakem, letadlem, na koloběžce. Dobré jídlo, které vždy s láskou vařím. A 3S - slunce, smích, sport. Nejlépe takhle dohromady.
 
Co nemám ráda?
 
Petržel a houby. A lidi, kteří jsou na houby. A samotu.
 
Kde to mám ráda?
 
Na horách, na vodě, ve vzduchu. Kde jsou živly, kde je horko. 
 
Hit mého srdce
 
Je jich víc. Vše, co formovalo můj vkus během dospívání. Takže Nirvana! Polský rock - Perfect, Lady Pank. V poslední době mám nejvíce vzpomínek spojených s novou verzí Supergirl (Anna Naklab ft. Alle Farben & Younotus). Mega je taky Imany & Friends - Try Again a naprosto dokonalá je pro mě taky Labrinth - Beneth Your Beautiful ft. Emeli Sandé.