Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
TIESTO & KAROL G - Don't Be Shy
Playlist
TIESTO & KAROL G
Don't Be Shy
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

Monika Dudová

Monika Dudová

Kdo jsem?

Na to přicházím už spoustu let a stále na to nemám jednoznačnou odpověď. Asi budu komplikovanější. A taky záleží na tom, v jaké náladě mě zrovna zastihnete a jestli jsem už měla kafe. Nejlépe nějaké latte s příchutí třeba dýňové, karamelové nebo perníkové. Umím být miliónová, ale jsou dny, kdy by za mě manžel nedostal ani korunu natož stádo velbloudů. Baví mě usmívat se na všechny kolem, ale pokud mě někdo jednou zklame má smůlu, a to většinou s konečnou platností. Jsem extrémista, a to ve všem. Chci všechno nebo nic.

 

Proč Hitrádio?

Když jsem do tohoto rádia nastupovala, připadalo mi to tehdy jako nejlepší možné řešení. Teď vím, že to bylo rozhodnutí, které sedlo jako poklice na hrnec. Dává mi energii a já mu ji vracím.

 

Co mám ráda?

Když mě bolí břicho ze smíchu, nedělní dopoledne, kdy se všichni válíme u telky, sýry, polévku a pivo na kopci, cestování, seriál Přátelé a Sex ve městě, medového Jacka, kamarádky a povídání o životě, festivaly…je toho spousta, neprobereme to raději někde u kafe?

 

Co nemám ráda?

Lidskou hloupost a bezohlednost, když někdo zabírá dvě místa v tramvaji a neumí se posunout, když musím vracet jídlo, protože má v sobě kus drátěnky, když nestíhám. Když mi někdo lže a myslí si, že jsem to nepoznala.

 

Kde to mám ráda?

Tam, kde to voní. V pekárně, v kavárně, zbožňuji tu vůni, která je v etnoshopech. U dobrých lidí.

 

Hit mého srdce?

Těžko říct, střídám je jako ponožky. Třeba P!nk mě s hitem Beautiful Trauma úplně dostala. Klip s tanečnicí v zelených šatech Larsen Thompson jsem viděla minimálně stokrát a považuju ho za dokonalý.  Hodně mě baví věci od Imagine Dragons momentálně Friction. Uklidňuje mě hlas Dana Bárty. Fascinuje mě London Grammar. A začíná mě zajímat Dua Lipa.

web_stojim_prosim_dat_upr