Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
ALLE FARBEN & YOUNOTUS - Please Tell Rosie
Playlist
ALLE FARBEN & YOUNOTUS
Please Tell Rosie
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

Xindlovy písně zazní na Štědrý večer !

Písničky Xindla X zazní nejen během avizovaného jarního turné NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU, ale i na Štědrý večer. Pro premiéru sváteční pohádky Pravý rytíř , v hlavní roli s Lukášem Vaculíkem, Jaromírem Hanzlíkem či Táňou Pauhofovou, složil Xindl několik nových písní a některé z nich si i zazpívá.

Xindl X k natáčení říká: „Vzhledem k tomu, že mám doma dvě malé děti, říkal jsem si, že je jen otázkou času, kdy začnu s písničkami pro děti. Takže když přišla nabídka na Pravého rytíře, neváhal jsem ani minutu. Scénář je navíc tak zábavný, že se písničky psaly přímo samy. Jsou to samozřejmě úplně jiné písně, než můžete slyšet na mých koncertech. Princezna ani princ opravdu nebudou mít slovník jako Xindl. Ale věřím, že i tak ty písně potěší malé i velké diváky. Moje děti se jimi každopádně pobavily, i když ještě větší legraci měly z toho, když viděly tatínka v kostýmu středověkého muzikanta.

Fanouškům Xindl X nadělil už dopředu vánoční dárek v podobě zahájení předprodeje vstupenek na jarní turné s názvem NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU, kde se Xindl představí ve dvou polohách s kapelou za zády, ale i jako písničkář s kytarou. K dostání jsou v předprodejních sítích TICKETPRO a také na pokladnách jednotlivých klubů.

 „Na turné chceme představit všechny písně z nové desky, ale samozřejmě nedojde jen na ně. Věřím, že sobě i fanouškům uděláme radost, když oprášíme skladby, které máme rádi, ale dlouho jsme je nehráli. Některé zahrajeme s kapelou a jiné zahraju jen s kytarou tak, jak mne lidé znají z mých koncertních začátků. Takže i ti, co nás už letos viděli na festivalech, se dočkají úplně nového programu, “ upřesňuje XINDL X. Hostem turné bude úspěšný písničkář Petr Lűftner.

Zastávky turné NOVÝ SONGY S KAPELOU & STARÝ FLÁKY S KYTAROU:
28. února 2017                 Praha, Lucerna Music Bar
1. března 2017                  Praha, Lucerna Music Bar
9. března 2017                  Brno, Semilasso
11. března 2017               Jindřichův Hradec, KC Jitka
17. března 2017               Plzeň, Buena Vista Club
18. března 2017               Plzeň, Buena Vista Club
23. března 2017               Olomouc, U-Klub
24. března 2017               Ostrava, Rock and Roll Garage
31. března 2017               Pardubice, ABC klub
5. dubna 2017                   Bratislava, Ateliér Babylon
6. dubna 2017                   Bratislava, Ateliér Babylon
7. dubna 2017                   Nové Město nad Váhom, Blue Note
 

Xindla X můžete slyšet pravidelně v jeho pořadu Xindloviny na Hitrádiu Orion, https://www.youtube.com/user/Xindloviny