Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
JELEN - Jediný co chci
Playlist
JELEN
Jediný co chci
Právě vysílá:
Leona Gyöngyösi
Víkend

U2 vyrazí na turné k výročí alba Joshua Tree !

Kapela U2 vyjede na turné k třicátému výročí vydání asi najslavnějšího svého alba Joshua Tree. Na koncertech ho zahraje celé, tak jak bylo v roce vydáno a jak ho fanoušci znají !
 
Turné „U2: The Joshua Tree Tour 2017“ začne 12. května v kanadském Vancouveru a zahrnuje 16 vystoupení v severní Americe. Pak se koncertní  šňůra přesune do Evropy na dalších 8 koncertů, kde začně v Londýně a zkončí 1. srpna v Bruselu. Bohužel, Praha mezi zastávkami turné chybí.

Jako předkapela  evropské části turné bude někdejší lídr slavných Oasis Noel Gallaghera se svoji současnou skupinou High Flying Birds. V Americe předskočí Mumford & Sons, The Lumineers a One Republic.

Zpěvák a lídr U2 Bono Vox k turné říká “Nedávno jsem si pustil album The Joshua Tree  asi po 30 letech. Je to jako opera. Hodně emocí, lásky, ztracených snů, … všechno hodně silné.  Zpíval jsem si některé písně.  Jestli bude naše publikum tak našené jako já, budou to skvělé koncerty !

Vstupenky na turné  U2: The Joshua Tree Tour 2017 se začnou pro evropskou část tuné prodávat v pondělí 16. ledna. Odběratelé novinek z U2.com budou moci vstupenky zakoupit již v pátek 13. Ledna.  Ceny vstupenek budou v rozmezí  od  35 do 70 Eur.

zdroj: U2.com