Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
ED SHEERAN - Overpass Graffiti
Playlist
ED SHEERAN
Overpass Graffiti
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

TOMÁŠ KLUS zpívá o Štěstí

Téměř čtyři měsíce před premiérou odhalují tvůrci videoklip s titulní písní k filmu Přání k narozeninám. Snímek se v kinech objeví 3. listopadu a v hlavních rolích představí Evu Holubovou, Jaroslava Duška, Veroniku Kubařovou, Jaroslava Plesla, Simonu Babčákovou, Igora Orozoviče, Davida Švehlíka či Tomáše Kluse. A právě ten se stal zároveň autorem nové písně nazvané Štěstí.

 

„Natáčení bylo oslavou radosti, páč parta vůkol byla jako ze sna. Sranda neoddělitelná od práce a práce od srandy. Děkuju, že jsem mohl být součástí, a navíc to celé zabalit do písničky, která vznikla na place a film už neopustí, “ pochvaloval si Tomáš Klus. Že píseň vznikla opravdu během natáčení potvrdil i producent snímku Adam Dvořák. „Tento v podstatě letní song vznikl spontánně uprostřed natáčení a my věříme, že se z něj stane takové to tradiční zpívané ‚Happy Birthday‘, prostě přání k narozeninám, “ svěřil se producent. 

Komedii, která se natáčela v průběhu loňského léta, režírovala slovenská režisérka Marta Ferencová, jež má na svém kontě filmy jako Všechno nebo nic, Příliš osobní známost anebo Přání Ježíškovi. Prozměnu Přání k narozeninám uvidíte v našich kinech od letošního listopadu.