Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
ROBIN SCHULZ & DENNIS LLOYD - Young Right Now
Playlist
ROBIN SCHULZ & DENNIS LLOYD
Young Right Now
Právě vysílá:
Leona Gyöngyösi
Víkend

Tereza Balonová vydává singl s Adamem Ďuricou

Tereza Balonová představuje novou píseň a videoklip Myšlenky. Tentokrát v duetu se slovenským zpěvákem Adamem Ďuricou. Její vynikající album Lampiony neuniklo pozornosti nejen fanouškům, ale i odborné veřejnosti - akademikům. Cenu za Objev roku získala letos díky široké veřejnosti už na slavnostním večeru Českého slavíka. Teď potvrdila svoje výsadní postavení v této kategorii i u odborníků na letošních Cenách Anděl.

Hvězda Terezy Balonové nepřestává stoupat. Talentovaná umělkyně, kterou vedle nezaměnitelné barvy hlasu zdobí i originální autorský rukopis a skvělá hra na kytaru, tímto definitivně potvrzuje své místo na scéně české populární hudby.

Její nová píseň v Myšlenky je důkazem, že jako interpretka i autorka dozrála do mimořádné kvality.

„Vznik písničky v Myšlenkách je přesně ten případ tvorby, kdy máte pocit, že vše vzniká jakoby nahodile a samo. Písničku jsem napsala v jeden březnový deštivý večer snad během hodiny. Ráno jsme jí natočili s mým producentem Martinem Ledvinou ve studiu a odpoledne jsme už posílali Adamovi do Bratislavy. Známe se spolu právě díky Martinovi. Adam do dalšího dne dopsal svoji část textu. Byl jednoznačně mojí první volbou. Jeho tvorba se mi dlouhodobě vyloženě líbí. Navíc je to sympaťák. Jsem ráda, že bez váhání souhlasil. Do týdne měla píseň finální podobu, “zaznělo od Terezy.

AdamĎuricak tomu dodává:

„Terezu vnímám už od jejího prvního alba. Musím říct, že jsem vždycky měl rád umělce, kteří mají silnou energii, krásně zpívají, umí napsat dobrýsonga navíc hrají skvěle na hudební nástroj. Tereza je přesně tento případ a mne těší, že mohu být součástí její hudební cesty. Když jsem poprvé slyšel píseň Myšlenky, tak se mi velmi líbila a hned jsem souhlasil se společným duetem.“

Režie videoklipu se ujal Ondřej Urbanec a obrazem se mu podařilo přesně vystihnout obsah a náladu písně.

Tereza Balonová právě prožívá intenzivní období svojí kariéry. Nová píseň Myšlenky je toho dalším důkazem. 13. května vystoupí v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky v prodeji zde:https://musicbar.cz/cs/program/tereza-balonova/