Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
R.E.M. - Everybody Hurts
Playlist
R.E.M.
Everybody Hurts
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Noc

SPICE GIRLS se chystají na světové turné!

Loni na jaře se vrátily v plné parádě a něco podobného prý chystají i napřesrok. Dámám ze skupiny Spice Girls se po sobě zřejmě stýská víc, než by si člověk myslel a na příští rok plánují další návrat na koncertní pódia! Novinku vyzradila Melanie C, která by ráda pokračovala v koncertech Spajsek i nadále, zatímco ostatní členky skupiny hlásají, že turné v příštím roce bude jejich definitivně poslední (kolikrát jsme to už slyšeli..?)

A byla to právě Sporty Spice, která doslova ukecala své kolegyně Emmu, Mel B a Geri, aby podnikly obří turné po celém světě, včetně Austrálie, Asie nebo Jižní Ameriky. Sama je těsně před vydáním svého osmého sólového alba, které uvádí singly Who I Am a Blame It On Me.

Poslední turné po Velké Británii vidělo přes 700 tisíc fanoušků, bylo prakticky vyprodáno a jak potvrdily zdroje blízké skupině, poptávka po Spajskách je stále mimořádně vysoká. Ani to ale nepřesvědčilo poslední členku Victorii Beckham, která vzkázala, že se turné nezúčastní, ale že svým kamarádkám drží palce a že se určitě přijede na některý z koncertů podívat osobně.

Připomeňte si loňské turné Spice Girls…