Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
LINKIN PARK - What Ive Done
Playlist
LINKIN PARK
What Ive Done
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Noc

Na COLOURS 2021 přijede LP

Letos se, bohužel, kvůli koronaviru letní festivaly zrušily. Některé už ale začaly lákat fanoušky na příští rok! Tak třeba na Colours of Ostrava 2021 vystoupí americká zpěvačka LP, což potvrdili organizátoři i managment kudrnaté zpěvačky. Už dříve pořadatelé oznámili, že se na přesunu o jeden rok dohodli například s americkou kapelou The Killers či senegalským zpěvákem Youssou N'Dourem.

"Jsem ráda, že se nám tak brzy podařilo splnit, co jsme při přesunu festivalu slíbili fanouškům - domluvit účast hlavních hvězd i na další rok. Samozřejmě do programu přibudou další desítky kapel a hudebníků - ať už oznámených na letošní rok nebo i třeba těch, které jsme vyhlásit ani nestihli. Takže se fanoušci mají ještě na co těšit," řekla ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Laura Pergolizzi, známá jako LP, se příští rok do Dolních Vítkovic vrátí bohatší o novou desku a s postavením jedné z největších hvězd současné hudební scény. "Nadále trvá na jednoduchém receptu: přitažlivé směsici popu, rocku, americany a folku, postavené na průzračném a hutném kytarovém zvuku a kouzelném zvuku svého ukulele," uvedli pořadatelé Colours.

Účast v novém termínu festivalu (14. – 17. července 2021) potvrdily i americké kapely Twenty One Pilots či The Lumineers. Zakoupené vstupenky na Colours 2020 platí automaticky i na příští rok.

Poslechněte si, jak před časem LP vystřihla cover od Beyoncé - Halo. Naprosto excelentní!