Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
MÅNESKIN - The Loneliest
Playlist
MÅNESKIN
The Loneliest
Právě vysílá:
Leona Gyöngyösi
Víkend

KYGO zremixoval Donnu Summer!

Světová superstar, producent a DJ Kygo vydává zbrusu nový remix platinového megahitu Donny Summer - Hot Stuff. Originál je z roku 1979 a Donna Summer za něj získala dokonce i prestižní cenu Grammy! Časopis Rolling Stone později píseň zařadil na seznam 500 nejvýznamnějších skladeb v historii populární hudby!

Nový remix doprovází i videoklip, kde si zahráli Chase Stokes a Madelyn Cline, známí z netflixového seriálu Outer Banks.

Donna Summer je jedna z mých nejoblíbenějších zpěvaček vůbec. Její diskografie je brilantní a hlas neskutečný. Jsem poctěn, že jsem měl možnost pracovat na této ikonické skladbě. Hot Stuff pro mě je jednou z životních jistot, která mě vždycky vrátí dobrou náladu a já doufám, že tato moje nová verze může přinést radost novým fanouškům, kteří spolu se mnou chtějí oslavit a uctít legendární Donnu Summer, “ říká dojatý Kygo ke vzniku remixu.

Pro Kyga bylo letošní léto opravdu horké. Vydal úspěšný remix hitu Tiny Turner What‘s Love Got To Do With It a na jeho aktuálním albu Golden Hour se objevilo – do slova a do písmene – několik megahitů. Lose Somebody s OneRepublic a Higher Love s Whitney Houston. A to letošní rok ještě zdaleka nekončí!