Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
ED SHEERAN - Overpass Graffiti
Playlist
ED SHEERAN
Overpass Graffiti
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

HITRÁDIO EXKLUZIVNĚ: Chinaski – Není nám do pláče!

Jedna z nejúspěšnějších kapel současnosti v současnosti dokončuje nové album. A jen na Hitrádiu vám z něj představujeme první singl – Není nám do pláče!

Novinku kapely Chinaski NENÍ NÁM DO PLÁČE tak v současnosti můžete slyšet jenom ve vysílání Hitrádia! Jde o první singl z připravované desky, kterou kluci v současnosti dokončují na Novém Zélandu a která naváže na megaúspěšný Rockfield.

„Tenhle hit vybral pro ostrý start náš producent, a s největší pravděpodobností dá tahle píseň taky název celému albu. Promítli jsme do ní naše zkušenosti čtyřicátníků – že už některé věci nejsou tak snadné, jako ve dvaceti, ale že se i dál máme skvěle. O tom to celé je, “ potvrdil Hitrádiu frontman kapely Michal Malátný.Nové CD by se mělo objevit na pultech v květnu roku 2017 jako jedno z nejočekávanějších alb domácí scény. S svým dosud posledním albem Rockfield si Chinaski vybojovali v roce 2014 Anděla v kategorii skupina roku. Jeho singly Slovenský klín nebo Víno dlouhé měsíce okupovaly přední příčky hitparády Hitrádia.