Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
LINKIN PARK - What Ive Done
Playlist
LINKIN PARK
What Ive Done
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Noc

CELINE DION přesunula pražský koncert

Koncert kanadské zpěvačky Celine Dion v pražské O2 Aréně se přesouvá na příští rok! Zapište si tedy do svých diářů (anebo klasicky za uši) datum 24. květen 2021.

Celine Dion oznamuje návrat jejího Courage World Tour v příštím roce. Evropská část tohoto turné, která byla původně naplánovaná na rok 2020, musela být kvůli současné situaci s virem COVID-19 přeložena. Pražský koncert se proto v původním termínu 21. května 2020 nemohl konat. Kanadská hvězda Celine Dion se do Evropy vrátí na jaře příštího roku. Koncert v pražské O2 areně se uskuteční v novém termínu 24. května 2021.

Celine Dion i její managment považují bezpečnost a zdraví fanoušků a návštěvníků koncertů za nejvyšší prioritu. Courage World Tour nově odstartuje 19. března 2021 v Paříži ve Francii a do července 2021 navštíví celkem 32 měst po celé Evropě.

Opravdu jsem doufala, že se vrátíme na podium ještě letos, ale nic není důležitější než zdraví a bezpečnost nás všech, “ řekla Celine. „Celý svět si kvůli pandemii prochází tak těžkými časy. Mé srdce je se všemi, které zasáhla. Věřím, že se přes to všechno společně dostaneme a celý ten ztracený čas si vynahradíme. Naše koncerty mi moc chybí… Nemohu se dočkat, až si s vámi všemi znovu zazpívám. Dávejte na sebe pozor… Brzy se uvidíme!

Vstupenky zakoupené na původní termín koncertu zůstávají v platnosti i na nový termín 24. 5. 2021 a není potřeba je vyměňovat.