Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
LINKIN PARK - Somewhere I Belong
Playlist
LINKIN PARK
Somewhere I Belong
Právě vysílá:
Michal Krusberský
Odpoledne

ADELE vydá novou desku v září!

Již před pár týdny jsme vás informovali, že manažer zpěvačky Adele prozradil, že nový materiál jeho svěřenkyně vyjde rozhodně ještě letos. Teď už jsou však zprávy mnohem detailnější.

Adele se totiž neudržela na víkendové svatbě své kamarádky, spisovatelky Laury Dockrill, která si brala kytaristu rozpadlé kapely Maccabees Hugo Whitea.  "Očekávejte mé album v září," halasně oznámila svatebčanům na hostině. S nevěstou si dokonce zazpívaly i písničku Rolling In The Deep a pak ještě pár věcí od Spice Girls anebo Beyoncé. Hosté, mezi kterými nechyběly zpěvačky Florence Welch či Jessie Ware, tak slyšeli Adele zpívat na veřejnosti vůbec poprvé po více než dvou a půl letech od jejího posledního koncertu ve Wembley v létě 2017.

A zdá se, že se v září máme opravdu na co těšit! Loňský rok byl jedním z nejtěžších v životě Adele, když se rozešla s manželem Simonem. Skládání nového materiálu je pro ni téměř jako terapie. „Teď do toho dává opravdu maximum, aby se vrátila v co nejlepší formě, “ prozradil zdroj blízký zpěvačce. Jak se nová deska bude jmenovat je však zatím stále ve hvězdách. Ale něco nám říká, že teoreticky po albech 19, 2125 by to mohla být tentokrát „jedenatřicítka“ (názvy alb jsou odvozeny od věku Adele, kdy jednotlivé tituly nahrávala). Uvidíme...