Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
R.E.M. & KATE PIERSON - Shiny Happy People
Playlist
R.E.M. & KATE PIERSON
Shiny Happy People
Právě vysílá:
Kuba Ohnutek
Víkend

Známe 14 soutěžících nového Survivoru! Kdo se popere o 2,5 milionu?

Známe 14 soutěžících nového Survivoru! Kdo se popere o 2,5 milionu?
Datum: 13. 2. 2024
Autor: Vladan Hýl


Blíží se další řada populární dobrodružné soutěže Survivor! TV Nova odhalila prvních 14 soutěžících, kteří budou svádět boj s počasím, přírodou, ostatními hráči i sami se sebou. Na ostrově uprostřed Karibského moře se proti sobě postaví dva kmeny Titáni a Lovci. Ti nejúspěšnější se budou snažit druhé přelstít, přehrát a přežít, a to více než dva měsíce. Vítěz si odnese vysněný titul a 2,5 milionu korun. Nejnáročnější reality show světa Survivor Česko & Slovensko bude na Voyo pravidelně v úterý a ve středu od 27. února. O týden později vždy na TV Nova.

A kdo tedy tvoří 14ku prvních odvážlivců, kteří se do nebezpečné hry pustí? Tady jsou:


Ornella Koktová (31 let, podnikatelka)
Ornella původně začínala jako modelka a hosteska. Jak sama říká, proslavila ji láska. Konkrétně románek s o 36 let starším Josefem Koktou, který byl v té době úspěšným podnikatelem a byl ženatý s moderátorkou Gábinou Partyšovou. Dnes jsou Ornella a Josef manželé a mají spolu tři děti.


Samuel "Pirát" Krištofič (34 let, bojovník MMA)
Bojovníkovi Samuelu Krištofičovi ve světě MMA sportů nikdo neřekne jinak než Pirát. Na konci minulého roku se v Oktagonu blýsknul skalpem Karlose Terminátora Vémoly, kterého nemilosrdně knokautoval už v prvním kole. Samuel má za sebou těžké dětství. Otec byl alkoholik a matka jej a jeho sestru vychovávala sama.


Rachel Karnižová (22 let, módní návrhářka)
Rachel byla rozhodně nejhlasitějším účastníkem třetího ročníku reality show Love Island Česko & Slovensko, kde se dostala v páru s Claudem až do finále. Jejich vztah jim ale nevydržel a v lednu letošního roku pár oznámil rozchod. Už před účastí v Love Islandu všichni na Slovensku věděli, kdo je Rachel, když zveřejnila informaci o tom, že v minulém vztahu byla obětí domácího násilí.


Martin "Mikýř" Mikyska (30 let, komik)
Youtubera a komika Martina Mikysku znají lidé na internetu spíše pod pseudonymem Mikýř. Jeho pořad kombinuje zpravodajský formát s absurdním humorem. Mikýř je bývalým úspěšným snowboardistou a několikanásobným mistrem České republiky ve slopestylu.


Ivana Jirešová (47 let, herečka)
Ivana se proslavila rolí v seriálu Ordinace v růžové zahradě, který TV Nova začala vysílat v roce 2005. Kromě něj se objevila také ve druhé sérii show Tvoje tvář má známý hlas. Je známá svým nadšením pro jógu a zdravý životní styl. V minulosti byla také redaktorkou módního časopisu Harper's Bazaar.


Martin "Márty" Prágr (29 let, tanečník)
Známý tanečník Martin začal s tancem už v sedmi letech. Se Survivorem ale přišla jeho chvíle, aby zazářil on sám. Je člověkem, který se nikdy nevzdává, a když už se pro něco rozhodne, věnuje maximální úsilí a soustředěnost tomu, aby uspěl. To platí i pro jeho účast v soutěži, kterou bere jako výzvu a hodlá ji využít na 100 procent. Kromě tance se do paměti lidí zapsal i benefiční akcí na pomoc Hodonínu po ničivém tornádu.


Denisa Dvořáková (32 let, topmodelka)
Denisa je česká topmodelka, která v roce 2006 vyhrála světové finále soutěže Elite Model Look. S modelingem začínala v 15 letech. Předváděla pro nejslavnější světové návrháře Christiana Diora, Chanel, Chloé, Karla Lagerfelda nebo Pradu. Díky své profesi procestovala celý svět.


Sebastian Navrátil (32 let, hudebník)
Zpěváku a skladateli Sebastianovi se podařilo prorazit v roce 2015 písní Toulavá, která se stala nejpřehrávanější skladbou českého internetu a získal za ni také Českého slavíka 2015 v kategorii Nejstreamovanější nahrávka. Za poslední rok změnil ve svém životě mnoho věcí. Rozešel se s dlouholetou přítelkyní a změnil hudební styl.


Yenifer Cao (30 let, infuencerka)
Yenifer je dcerou vietnamských rodičů, kteří spolu pracovali v továrně v Rusku a následně se přestěhovali do Německa, kde se Yenifer také narodila. Kvůli problémům s přistěhovalectvím se ale následně musela celá rodina přesunout do Česka. Jelikož její rodiče museli hodně pracovat, svěřili své děti do péče strýci. Po letech se i s bratrem přestěhovala zpět do Německa, kde její bratr tragicky zahynul při autonehodě.


Michal Skalický (33 let, operní pěvec)
Michael je 13 let operním pěvcem, a navíc v Praze provozuje dvě hospody. Na základní škole byl šikanovaný, protože byl pro ostatní zrzavým zpívajícím klukem s výrazným a nepřeslechnutelným hlasem. Pochází z rozvedeného manželství a vychovávala jej především jeho matka. S otcem měl kvůli svému coming outu komplikovaný vztah, ale nyní se spolu snaží vycházet.


Veronika Sandholzová (23 let, studentka)
Veronika je velice cílevědomá a pro úspěch je schopná udělat téměř cokoli. V roce 2021 získala titul Miss Sympatie. Do Survivoru se neúspěšně hlásila už loni. Od té doby se naplno vrhla do cvičení a zhubla deset kilo. V soutěži hodlá naplno využívat všech svých zbraní, aby si získala důvěru ostatních lidí. Nebojí se použít lež, ohnout informace ve svůj prospěch a tvořit tajné aliance na více stranách. Uvidíme, jestli dokáže udržet tajemství a zda ostatní uvěří jejímu nevinnému zjevu křehké blondýnky.


Martin Carev (25 let, cestovatel)
V 16 letech Martin založil kanál na YouTube, který má nyní více než 500 tisíc odběratelů. O tři roky později ho časopis Forbes označil za 20. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích. Stále je jedním z nejoblíbenějších influencerů generace Y. Působí také ve světě modelingu a vydal i několik vlastních písní. V roce 2022 se objevil v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.


Adéla Krejdlová (22 let, zpěvačka)
Adéla je zpěvačka, která se v současné době věnuje hlavně cestování a modelingu. O účast v Survivoru hodně stála a přípravám obětovala maximum. Do soutěže jde se strategií: přelstít, přežít a přehrát. Největším problémem pro ni bude představovat digitální detox a také stesk po jejích blízkých. V případě vítězství by finanční výhru investovala do vlastní kavárny, kterou by ráda provozovala se svým přítelem.


Jack Hamid (46 let, hotel manager)
Jack se narodil v Káhiře. Jeho otec působí jako mezinárodní diplomat a matka byla úspěšnou podnikatelkou v lékárnictví. Jeho sestra je profesorkou na káhirské univerzitě a bratr se živí jako pilot. Jack měl díky tomu tvrdou výchovu a chodil i na armádní školu, odkud si prý do soutěže nese kdejakou zkušenost. Tlak jeho rodiny a především jeho otce byl na něj ale příliš a chtěl ukázat, že dokáže prorazit sám, způsobem, který je mu více vlastní.

Zdroj: tn.nova.cz