Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
JOHN NEWMAN - Love Me Again
Playlist
JOHN NEWMAN
Love Me Again
Právě vysílá:
Olda Gbelec
Odpoledne

TOHLE MUSÍTE SLYŠET: Nádherný duet Ewy FARNE a Davida STYPKY k pohádce Největší dar

TOHLE MUSÍTE SLYŠET: Nádherný duet Ewy FARNE a Davida STYPKY k pohádce Největší dar
Datum: 12. 11. 2022
Autor: Michal Merenda

S prvním adventním týdnem vstoupí do kin filmová pohádka Největší dar. Hudbu do ní složil a některé písně nazpíval nedávno zesnulý zpěvák, skladatel a básník David Stypka, ústřední písní pohádky je pak duet „Zázraky“, který David Stypka nazpíval společně se zpěvačkou Ewou Farnou. Film a píseň doprovází do kin i videoklip, který tvůrci pojali jako poděkování a vzpomínku na Davida Stypku.

Marie Stypková, maminka Davida Stypky: "David byl pro mě všechno, byla jsem jeho největší fanynka a jeho písně mě drží nad vodou i přesto, že mám ještě pořád problém je poslouchat.

Jsem šťastná, že konečně vychází pohádka s jeho hudbou a třemi nádhernými písničkami. Jsou opravdu pohádkové a zvlášť v této tíživé době víc než povzbudivé. Věřím, že si je zamilují a budou zpívat nejen děti. Chci z celého srdce poděkovat Martě Gerlíkové, že si Davida k tvorbě pohádky přizvala a že tu bude i díky tomu s námi i nadále."

O FILMU

V dávných dobách spolu žili bohové a smrtelníci v dokonalé harmonii. Nejvyšší bůh Svarožic dohlížel na pořádek a kontroloval, aby si bohyně jara, léta, podzimu a zimy pravidelně střídaly žezlo. Jenže Morena, bohyně zimy, chce vládnout věčně a svrhne na lidský svět krutou zimu. Bohové a smrtelníci se musí spojit a společně zamezit Morenině řádění.

V hlavních rolích se představí Sabina Rojková, Zuzana Slavíková, Boleslav Polívka, Jiří Dvořák, Petr Vančura, Radek Melša nebo Veronika Valíčková. V dalších rolích diváci uvidí Annu Polívkovou, Chantal Poullain, Pavla Nového, Petra Čtvrtníčka, Martina Stránského nebo Radima Fialu.

b5d6495_1

b5d7195_2