Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
PINK & NATE RUESS - Just Give Me A Reason
Playlist
PINK & NATE RUESS
Just Give Me A Reason
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

NEJLEPŠÍ ROMANTICKÉ FILMY: Tipy pro deštivé dny v měsíci lásky

NEJLEPŠÍ ROMANTICKÉ FILMY: Tipy pro deštivé dny v měsíci lásky

První máj, lásky čas a filmů taky. Příroda kvete, láká ven. S počasím je to v poslední době sázka do loterie, takže bude možná nejlepší zůstat doma. Dát si se svou druhou půlkou víno a pustit si film. Nějaký film o lásce, který pobaví i muže. Existuje takový? Existuje!

Věčný svit neposkvrněné mysli

Snímek překvapí. Děj je nepředvídatelný. Dostane vás do stavu, kdy si připadáte jako rukojmí. Nemůžete odejít a neustále čekáte, co přijde. O skvělém hereckém výkonu Jima Cerreyho mluvit nemusíme. Jeho pověstné grimasy neočekávejte, nebudou. A ani vám to nebude vadit. Skoro si budete říkat, že je ho pro ty bláznivé komedie škoda.

Město andělů

Poctivé romantické drama, ale především nádherná hudba. Nicolas Cage jako zmatený anděl, který se zamiluje do krásné Meg Ryan. Láska, pro kterou obětuje věčný život a zařadí se mezi smrtelníky. Bude to chtít kapesníčky!

Iluzionista

V životě nejde naplánovat všechno. Nebo jde? Když se zamiluje kouzelník, je ochotný obětovat cokoli, aby mohl být se svou vyvolenou. Edward Norton okouzluje vídeňskou smetánku a provokuje dědice trůnu neuvěřitelnými iluzemi, jen aby mohl se svou životní láskou dočista zmizet.

2Q==

Láska nebeská

Film, který se pro svou tématiku hodí spíše na Vánoce. Ale dá se doporučit snad ke každé příležitosti, pokud máte chuť zpomalit a připomenout si, co je na světě opravdu důležité. Líbí se zamilovaným i těm, kteří se zrovna z nějaké nešťastné lásky vzpamatovávají. Je vtipný, ale i vážný, pravdivý i lehce nadsazený…plný zajímavých herců, na které vás baví koukat. Každý si najde to své.

2Q==

Titanic

Milostná lovestory na potápějící se lodi…co chcete více.

Z

Seznam romantických filmů by nemohl být kompletní, pokud by se v něm neobjevila Julia Roberts.

Nevěsta na útěku

Pohodové romantické drama, které stačí vidět jenom jednou, ale je to příjemná podívaná. Pořád se v ní běhá, přesto je to spíše odpočinková věc. Maggie (Julia Roberts) utíká ženichům od oltáře, a novinář (Richard Gere) chce zjistit proč. Když spolu hrají tihle dva…je romantika zaručena.

Z