Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
SHAWN MENDES - There's Nothing Holdin' Me Back
Playlist
SHAWN MENDES
There's Nothing Holdin' Me Back
Právě vysílá:
Kuba Ohnutek
Víkend

Chtěl si prodloužit dovolenou! Angličan před rodinou předstíral vlastní únos!

Chtěl si prodloužit dovolenou! Angličan před rodinou předstíral vlastní únos!
Datum: 12. 2. 2024
Autor: Vladan Hýl


48letý Angličan Ian Robbie Day si užíval dovolenou v Thajsku, ve městě Pattay. Pobyt plný večírků si dokonce několikrát prodloužil, než mu ale definitivně došly peníze. Jeho bohémský pobyt mu rodina odmítla dál financovat. Musel se tak rozhodnout – buď se vrátit domů, nebo vymyslet způsob, jak si peníze opatřit.

Vymyslel tak vlastní únos! Své kamarády přemluvil, aby se převlékli za maskované únosce, zbili ho a pořídili několik odstrašujících videí fotek a jeho rodině poslali žádost o výkupné. Nečekal ale, že se do celé záležitosti pustí Interpol!

Mužovu rodinu totiž zpráva o údajném únosu vyděsila a tak zkontaktovala policii. Britský Interpol se pak spojil s thajskou policií a ta pak výtečníka rychle vypátrala. Do jeho pokoje vtrhla skupinka ozbrojenců připravených na přestřelku s únosci. Našla ale jen opilého turistu, který popíjel a užíval si večírek se svými „únosci“.

Všichni byli na místě zatčeni na základě obvinění z držení nepovolených střelných zbraní a střeliva, držení drog první kategorie. Vedle nepovoleného držení drog a zbraní byli obviněni také z pobytu v zemi navzdory již propadlým vízům.