MENU

V OSTRAVĚ BRUTÁLNĚ TÝRALI KOCOURKA: Na jeho záchranu existuje SBÍRKA

V OSTRAVĚ BRUTÁLNĚ TÝRALI KOCOURKA: Na jeho záchranu existuje SBÍRKA

Někdy se člověk stydí za to, že je člověk. Otřesé a brutální týraní teprve rok a půl starého kocourka v Ostrávě ale otřáslo i těmi nejotrnulejšími ochránci zvířat.

Když koťátko ve 14 stupňovém mraze v Muglinově našli, mělo oteklou hlavu, kožich popálený a zjizvený, oči zanícené doruda. Někdo kocourkovi střílel z bezprostřední blízkosti do hlavičky. Levé oko nemá Čertík vůbec, pravé má poškozenou rohovku a vidí pravděpodobně už pouze stíny. V jeho lebce podle rentgenových snímků zůstávají tři olověné broky se vzduchovky, neboli diabolky.

Spolek „Fit i pro kočky“ vytvořil pro Čertíka transparentní konto - 2901555651/2010 s poznámkou Čertík - u Fio Banky, na němž shromažďuje peníze na léčení zvířete. Které bude pokračovat pravděpodobně ještě hodně dlouho.

Je až neuvěřitelné, že přes to všechno, co Čertík zažil, stále lidem věří a má je rád.

Kocourka čeká náročná péče a rehabilitace, v řešení jsou i broky, ačkoliv se nacházejí v těžce dostupných místech, a jejich vytažení by mohlo vést k dalším komplikacím. Po uzdravení bude potřebovat útulný pelíšek u moc hodných lidí, kterým nebude vadit, že je téměř slepý.

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
Physical
OLIVIA NEWTON-JOHN
Physical - OLIVIA NEWTON-JOHN
LIVE
Devadesátka
Angels
ROBBIE WILLIAMS
Angels - ROBBIE WILLIAMS
LIVE
Milénium
Drops Of Jupiter
TRAIN
Drops Of Jupiter - TRAIN
LIVE
Desítka
Paradise
COLDPLAY
Paradise - COLDPLAY
LIVE
Zóna lásky
Skinny Love
BIRDY
Skinny Love - BIRDY
LIVE
PopRock
Zejtra mám
READY KIRKEN
Zejtra mám - READY KIRKEN
Copyright © 2026 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.