MENU

Nepotkali jste ho? Ostravou se toulal naháč jen v teniskách!

Nepotkali jste ho? Ostravou se toulal naháč jen v teniskách!

Na nahého mladého muže pouze v teniskách narazila hlídka strážníků minulý čtvrtek brzy ráno v Ostravě – Přívoze v ulici Jungmannově.

Dezorientovaný potetovaný mladík se schovával za auty. Když se ho strážci zákona rozhodli zkontrolovat, působil zmateně a skoro nekomunikoval. Kvůli nízké teplotě ho zabalili do termofolie.

„Kontrola mladého muže však neproběhla standardně. Jak se následně ukázalo, později zjištěný jednatřicetiletý mladý muž byl totiž zcela nahý. Jediné, co měl výrazně potetovaný muž na sobě, byly tenisky, “ uvedl policejní mluvčí Jindřich Machů.

Když mladého nahého muže strážníci zabezpečili, vyčkali s ním na místě a následně ho předali do péče zdravotníků, kteří ho přepravili do nemocnice.

Internetová Hitrádia

LIVE
Osmdesátka
Just Can't Get Enough
DEPECHE MODE
Just Can't Get Enough - DEPECHE MODE
LIVE
Devadesátka
Perfect Day
VARIOUS ARTISTS
Perfect Day - VARIOUS ARTISTS
LIVE
Milénium
Another Day In Paradise
BRANDY & RAY J.
Another Day In Paradise - BRANDY & RAY J.
LIVE
Desítka
Happiness
ALEXIS JORDAN
Happiness - ALEXIS JORDAN
LIVE
Zóna lásky
SO EASY (TO FALL IN LOVE)
Olivia Dean
SO EASY (TO FALL IN LOVE) - Olivia Dean
LIVE
PopRock
5AM
MICHAEL SCHULTE
5AM - MICHAEL SCHULTE
Copyright © 2026 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., All Rights Reserved.