Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291
LIL NAS X - Star Walkin'
Playlist
LIL NAS X
Star Walkin'
Právě vysílá:
Dominik Vršanský a Kateřina Pechová
Snídaně šampionů na Hitrádiu Orion

Svěcená voda za 100,000! Údajná podvodnice se nahlásila policii!

Svěcená voda za 100,000! Údajná podvodnice se nahlásila policii!
Datum: 17. 5. 2023
Autor: Vladan Hýl

Policistům se přihlásila možná podvodnice, která osmačtyřicetileté ženě v Ostravě prodala za 100.000 korun údajně zázračnou svěcenou vodu. Tvrdila, že když se jí o půlnoci umyje, zbaví se svých psychických problémů.

Policie po ženě vyhlásila pátrání, následně ho ale zase odvolala. Vzhledem k tomu, že se sama žena dostavila na policejní služebnu, pominuly k pátrání důvody. Žena je podezřelá z podvodu. Zda ji už policie obvinila, není zatím jasné.

Hledaná žena si svou oběť vyhlédla před časem v centru Ostravy. Využila špatného psychického rozpoložení své oběti. Procházely se po centru Ostravy. Cizí žena byla údajně velice milá a příjemná. Podvodnice ženě nabídla pomoc, nejprve v podobě rituálu s pálením vlasů. Následně jí slíbila, že přiveze zázračnou svěcenou vodu. Tvrdila, že když se o půlnoci touto vodou za pomoci kapesníku omyje, její psychika se zlepší a odezní problémy. Žena podle ní podvodnici zaplatila 100.000 korun a ještě jí dala zlatý prsten.

Podle policie není vyloučeno, že takových případů může být více. Žena mohla využít momentálního špatného psychického rozpoložení i dalších lidí, u kterých by se to za běžných okolností nestalo. Stejně tak tomu bylo v tomto případě. Poškozená žena kvůli svému špatnému psychickému stavu důvěřovala nesprávné osobě, a tím se stala snadnou obětí. Policie upozorňuje, že pokud se někdo s takovým jednáním v minulých dnech setkal, měl by svou zkušenost nahlásit.