Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291 (zdarma)
HARRY STYLES - Sign of the Times
Playlist
HARRY STYLES
Sign of the Times
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

Na MoravskéHrady.cz s Hitrádiem Orion!

9kA

Na MoravskéHrady.cz s Hitrádiem Orion!

 

Nádherné hrady Hradec nad Moravicí a Bouzov přivítají v srpnu festival Moravskehrady.cz. Do romantického prostředí dorazí kompletní česká a slovenská špička. Hitrádio Orion vás na něj jako partner akce dostane zadarmo.

 

Jestli máte rádi české a slovenské kapely, a k tomu vás bere za srdce krása a tajemství historických památek, je tohle něco pro vás. Festival Hrady.cz míří na Moravu už popáté a bavit bude jak fanoušky, tak muzikanty. „Mám festival Hrady CZ ráda kvůli příjemnému prostředí, ve kterém se hraje, a také díky publiku, které jej navštěvuje. Vše to dohromady vytváří velmi milou atmosféru, “ řekla o něm třeba Aneta Langerová.

 

Na zámku v Hradci nad Moravicí (18. - 19. srpna) i na Bouzově (25. - 26. srpna) uslyšíte opět řadu legend. Těšte se na koncerty takových hvězd, jakými jsou Tomáš Klus, Mig 21, Arakain & Lucie Bílá, Richard Müller, No Name, Horkýže Slíže, Mandrage nebo Rybičky 48.

 

A vy si to všechno můžete užít zadarmo! Na Hitrádiu Orion vám na Hrady.cz ROZDÁVÁME LÍSTKY V SOUTĚŽÍCH!

 

Hradec nad Moravicí se nachází v blízkosti Opavy a Ostravy, dá se na něj tedy dojet jak individuálně, i vlakem, výstupní stanicí je Opava východ. Od této stanice bude k areálu festivalu zajištěna kyvadlová doprava ze stanice Opava východ a zpět. Samozřejmostí je parkoviště a stanové městečko v blízkosti areálu, stanování bude zdarma.

 

Bouzov se nachází asi třicet kilometrů od kraje Olomouce. Připravena je kyvadlová doprava na festival od železniční stanice Moravičany, v sobotu a neděli pak z festivalu zpět. Samozřejmostí je parkoviště a stanové městečko vedle areálu festivalu, stanování bude zdarma. Na místě konání festivalu je možné využít úschovny kol a batohů.

 

Stejně jako v minulých letech i letos pokračuje spolupráce s Národním památkovým ústavem – jak Bouzov, tak Hradec nad Moravicí si zájemci budou moci prohlédnout zdarma.

 ZAA==