Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291 (zdarma)
KRYŠTOF - Tak pojď hledat břeh
Playlist
KRYŠTOF
Tak pojď hledat břeh
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Večer

Nabídky práce

Semperflex Optimit

Firma Semperflex Optimit v Odrách hledá dělníky na směny do výroby. Přispějeme Vám na dopravu. Více informací na telefonním čísle: 556 763 217.

StöriMantel

Firma StöriMantel na výrobu dřevoobráběcích strojů z Rožnova pod Radhoštěm přijme do svého týmu elektrokonstruktéra, servisního technika, montážního mechanika a také sw specialistu. Více na telefonním čísle 724 087 469 a www.stoerimantel.cz.

AK Frenštát

Úspěšně rozvíjející se firma AK Frenštát, působící v automobilovém průmyslu, hledá manuelně zručné operátorky výroby do dvousměnného provozu.  Nástup možný ihned. Více na www.akfrenstat.cz.

MW-DIAS

Úklidová společnost MW DIAS s 20ti letou tradicí na trhu hledá do svých řad pracovníky úklidu. Působíme v celém Moravskoslezském kraji. Zájemci volejte na číslo 605223351. www.mwdias.com.

RENATEX CZ

Hledáte práci? Už nemusíte. Společnost RENATEX CZ s dlouholetou tradicí na trhu přijímá do svých řad dělníky do prádelen. Nabízíme 5 týdnů dovolené, stravenky, podnikovou rekreaci, osobní ohodnocení. Zájemci volejte na tel. číslo 605223351. www.renatex.cz.

Varroc Lighting Systems

Varroc Lighting Systems hledá

- pro výrobní závod v Novém Jičíně seřizovače vstřikovacích strojů
- pro výrobní závod v Rychvaldu vedoucí pracovních týmů a  seřizovače

Nabízíme skvělé benefity i moderní pracoviště, nástup možný ihned. Varroc! Jasná budoucnost. Skvělá kariéra. Vice informaci na www.varroc.jobs.cz nebo telefonu 596 588 135.

Karvinská hornická nemocnice

Karvinská hornická nemocnice vyhlašuje výběrové řízení na staniční sestru interního oddělení. Požadujeme - odbornou způsobilost v oboru všeobecná sestra, osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu. Termín podání přihlášek 31.3.2017. Bližší informace na www.khn.cz