Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291 (zdarma)
CELESTE BUCKINGHAM - Run Run Run
Playlist
CELESTE BUCKINGHAM
Run Run Run
Právě vysílá:
David Račák
Víkend

Nabídky práce

Plakor

Společnost PLAKOR z Mošnova hledá nové zaměstnance na pozici Operátor výroby. Nabízíme fixní mzdu, měsíční prémie, docházkový bonus, stravenky, roční navyšování mzdy, penzijní připojištění. Zároveň nabízíme dotovanou firemní dopravu (z Ostravy, Nového Jičína, Studénky, Karviné, Havířova a Orlové). Více informací na 727 883 735, 725 169 233, svobodova@plakor.cz a na www.plakor.cz/career

inSPORTline

InSPORTline hledá manažera / manažerku exportu!

Prosperující společnost inSPORTline hledá do svého týmu parťáky na pozici manažera exportu.
Máš obchodního ducha a jsi komunikativní typ se skvělou znalostí anglického jazyka? Pak potřebujeme právě tebe! Více informací na www.insportline.cz/kariera

Hitrádio Orion

Hitrádio Orion hledá junior konzultanta programového marketingu

Náplň práce: propagace rádia, produkce akcí, uzavírání smluv, tvorba mediaplánů, odpovědnost za finanční čerpání rozpočtu, správa a administrace webových stránek a profilů na sociálních sítích, monitoring aktivit konkurence, sjednávání mediálních partnerství.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B ( aktivní řidič ), flexibilní, kreativní a komunikativní osobnost, znalost práce s PC, schopnost spravovat webové stránky a profily na sociálních sítích, schopnost pohotových reakcí na změny, ochota učit se novým věcem, týmový hráč, zkušenosti z oboru vítány.

Nabízíme: podpora a zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, místo výkonu práce Ostrava. Nástup dohodou.

Pošlete nám svůj životopis na e-mail konkurz@orion.cz

ManpowerGroup

Společnost Pegatron má pro vás lehkou práci ve výrobě v Ostravě. Po zapracování 19 000 Kč měsíčně s garancí navýšení mzdy od 1.7. Navíc získáte náborový příspěvek 5 000 Kč. Muži i ženy, praxe není nutná - vše naučíme.
Nástup ihned. Stačí zavolat zdarma 800 70 70 70.

NOVOGEAR

Dny otevřených dveří Novogear. Každou středu od 15,00 do 16,00 hodin. Více na www.novogear.cz.

PWO Czech Republic a.s.

Dodavatel pro automobilový průmysl společnost PWO Czech Republic a.s. z Valašského Meziříčí, přijme pracovníky na pozice: Mechanik - opravář strojů a zařízení, PLC specialista, mechatronik a operátor výroby. Nabízíme náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů. Nástup je možný ihned nebo dohodou!                                                                                                                                                           Pro bližší informace volejte tel. číslo - 730 144 218, nebo navštivte náš web: www.pwo.cz

PWO je vaše příležitost!