Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291 (zdarma)
KELLY CLARKSON - Heartbeat Song
Playlist
KELLY CLARKSON
Heartbeat Song
Právě vysílá:
Hitrádio Orion
Noc

Kontakty

Hitrádio Orion

Cihelní 111, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

telefon: 596 626 994

e-mail: orion@hitradio.cz

www.hitradioorion.cz

 


Telefony:

Vysílací studio: 591 001 001
Informace k vysílání, produkce: 596 626 994
Redakce zpravodajství: 595 131 750,   595 131 752,   595 131 753
Dopravní linka: 800 100 291 (zdarma)
Recepce: 596 627 991 – otevřena PO-PÁ 8:00 – 16:00 hodin
Jsme na Facebooku. :-) 

 


Reklama v rádiu

tel. 596 623 032, e-mail: ostrava@radiohouse.cz


Obecné kontakty:

Redakce zpravodajství:  redakce.orion@hitradio.cz
Studio:  orion@hitradio.cz
Promotion: promo.orion@hitradio.cz
Program: program.orion@hitradio.cz

 


Programový ředitel Hitrádia Orion

Miroslav Pelegrin
miroslav.pelegrin@hitradio.cz
 

Content manager a šéfredaktor

Michal Merenda
michal.merenda@hitradio.cz
 

Hudební manažer

Petr Kožený
petr.kozeny@mms.cz
 

Promotion – Moravskoslezský kraj

Andrea Hamová
andrea.hamova@hitradio.cz
 

Promotion – Olomoucký a Zlínský kraj

Michal Doleček
michal.dolecek@hitradio.cz
 

Zvukový producent

Daniel Riedel
daniel.riedel@hitradio.cz

 


VYSÍLAČE - FREKVENCE A MAPA POKRYTÍ:

Jeseník - Praděd  88,1 FM
Opava  88,6 FM
Zlín  88,6 FM
Kelčský Javorník  89,3 FM
Olomouc  95,6 FM
Nový Jičín  95,9 FM
Ostrava  96,4 FM
Třinec - Javorový vrch  98,7 FM
Valašské Meziřičí  99,8 FM
Vsetín  101,7 FM
Radhošť  103,9 FM